Брав для зовнішньої прокладки по стіні. Оболонка стійка до ультрафіолету, за рік не вицвіла і не потріскалась.
Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.
Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!