М
Максим Тарасюк

Сигналізація працює вже півроку без нарікань. Датчики чутливі, але хибних спрацьовувань немає. Дуже задоволений!

Ответить
З
Злата Шевцов

Сигналізація хороша, варта своїх грошей. Все супер, рекомендую!

Ответить
Я
Янка Руденко

Сигналізація має функцію автоматичної постановки на охорону. Все супер, рекомендую!

Ответить
Є
Євстахій Олійник

Датчики з імунітетом до тварин, домашні улюбленці не турбують. Все супер, рекомендую!

Ответить
Е
Емілія Козак

Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.

Ответить