Дуже задоволений покупкою. Все супер, рекомендую!
Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.
Встановив на об'єкті, працює дистанційно без проблем. З будь-якої точки можу подивитися що відбувається. Все супер, рекомендую!
Камера проста в налаштуванні, розібрався швидко. Все супер, рекомендую!
Живлення організовано зручно, без зайвих проводів. Все супер, рекомендую!