Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Взяв для заміни старого кабелю. Новий значно краще екранований, завад немає. Дякую за якісний товар!
Брав для прокладки в кабель-каналах. Кабель гнучкий, легко заходить на повороти. Ізоляція міцна, не тріскається.
Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.