І
Іванна Волошин

Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!

Ответить
А
Анастасій Тимощук

Оболонка якісна, що важливо для безпеки. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
В
Віталій Волошин

Кабель м'який, легко обжимається, контакт ідеальний. Рекомендую!

Ответить
О
Оксана Шевченко

Кабель має трос всередині, можна підвішувати на вулиці без додаткових конструкцій.

Ответить
Е
Емілія Лисенко

Брав для прокладки в офісі за підвісною стелею. Кабель легкий, зручно монтувати.

Ответить