М
Марія Савченко

Камера перевершила очікування. Деталізація облич навіть на відстані 10 метрів. ІЧ-підсвітка не приваблює комах, що важливо для нічної зйомки.

Ответить
Л
Лідія Хоменко

Камера не підводить, працює завжди. Все супер, рекомендую!

Ответить
Х
Христина Батрак

Все працює, все добре, дякую. Добре, але є над чим працювати.

Ответить
Б
Богдана Чайка

Камера проста в налаштуванні, розібрався швидко. Все супер, рекомендую!

Ответить
Р
Ростислав Лисогор

Камера відповідає очікуванням. Все супер, рекомендую!

Ответить