Є
Євген Козлов

Купив цю камеру для вуличного спостереження. Відмінна якість зображення навіть вночі, ІЧ-підсвітка працює чудово. Рекомендую!

Ответить
Н
Наталія Сіренко

Камера сподобалась, все добре. Все супер, рекомендую!

Ответить
Н
Немира Щербань

Камера справляється зі своїми задачами відмінно. Все супер, рекомендую!

Ответить
Л
Лонгин Науменко

Функціонал повністю влаштовує. Все супер, рекомендую!

Ответить
Н
Ніка Ковальчук

Живлення організовано зручно, без зайвих проводів. Все супер, рекомендую!

Ответить