І
Іванка Сагайдачний

Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!

Ответить
З
Зоряна Мусієнко

Захист хороший, пил не потрапляє всередину. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ш
Шимон Микитюк

Захист від негоди працює, перевірено. Все супер, рекомендую!

Ответить
С
Світлана Шевцов

Брав для магазину. Кути огляду достатньо, щоб бачити весь зал. Продавці задоволені, якість запису відмінна.

Ответить
Л
Любомила Самчук

Працює тихо, не створює шуму. Все супер, рекомендую!

Ответить