Л
Людмила Гавриш

Камера працює бездоганно вже кілька місяців. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна. Брав для об'єкта, тепер планую докупити ще. Все супер, рекомендую!

Ответить
Р
Роман Єрмак

Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!

Ответить
Ф
Феофан Єрмак

Працює тихо, не створює шуму. Дуже добре, майже ідеально!

Ответить
Н
Назар Ковальов

Камера має відмінну кольоропередачу, навіть в сутінках кольори природні. Задоволений покупкою на всі 100%!

Ответить
З
Зот Кобзар

Все працює, все добре, дякую. Все супер, рекомендую!

Ответить