Оболонка маслобензостійка, можна прокладати в гаражі, автосервісі.
Працює добре, претензій немає. Все супер, рекомендую!
Кабель у бухті рівний, не скручується, зручно розмотувати. Маркування з характеристиками на місці. Все супер, рекомендую!