В
Вадим Антонюк

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Ответить
Х
Хрисанф Захарчук

Камера працює бездоганно вже кілька місяців. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна. Брав для об'єкта, тепер планую докупити ще. Все супер, рекомендую!

Ответить
Л
Лука Михайлов

Камера має функцію anti-glare, відблисків майже немає, картинка чітка.

Ответить
М
Мирослава Матвійчук

Брав для магазину. Кути огляду достатньо, щоб бачити весь зал. Продавці задоволені, якість запису відмінна.

Ответить
З
Захар Коваль

З камерою йшов докладний посібник, встановив все сам за годину.

Ответить