Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Брав для зовнішньої прокладки по стіні. Оболонка стійка до ультрафіолету, за рік не вицвіла і не потріскалась.
Брав для прокладки в офісі за підвісною стелею. Кабель легкий, зручно монтувати.