Я
Ярослав Ващенко

Оболонка маслобензостійка, можна прокладати в гаражі, автосервісі.

Ответить
О
Олександр Матвійчук

Прокладав в землі в гофрі. Кабель витримав, ізоляція не пошкодилась. Рекомендую для серйозних об'єктів!

Ответить
К
Кирило Даниленко

Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!

Ответить
Б
Богдан Ващенко

Брав для прокладки в кабель-каналах. Кабель гнучкий, легко заходить на повороти. Ізоляція міцна, не тріскається.

Ответить
О
Олена Соколов

Працюю з цим кабелем вже рік. Жодних проблем з сигналом, навіть на великих відстанях. Рекомендую!

Ответить