Система має резервне живлення, при відключенні світла працює ще добу.
Централь з підтримкою GSM, сповіщення на телефон навіть при відключенні інтернету.
Температурні датчики точні, можна налаштувати сповіщення при замерзанні.
Сигналізація працює вже рік без зауважень. Раз на півроку міняю батарейки і все. Надійно та просто.