Взяв з підтримкою PoE, дуже зручно - не треба тягнути окреме живлення до камер. Все працює стабільно.
Реєстратор має HDMI вихід, підключив до великого телевізора - картинка супер. Меню зручне та швидке.
Якість збірки відмінна, корпус металевий, охолодження продумане. Працює тихо, не гріється. Рекомендую!