С
Сава Євтушенко

З камерою працювати легко та зручно. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Прекраса Мартиненко

Камера не підводить, працює завжди. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Е
Елеонора Савченко

Захист від негоди працює, перевірено. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Л
Лев Тимошенко

Кріплення зручне, можна регулювати кут нахилу. Встановив за 10 хвилин.

Відповісти
Л
Людмила Василенко

Якісний метал, гумові ущільнювачі, захист від вологи реальний. Пройшла зливу без проблем.

Відповісти