Ф
Федоська Чередник

Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Меркурій Головатий

Додаток зручний, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Я
Ярополк Цісик

Захист хороший, пил не потрапляє всередину. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
Ю
Юст Соколенко

Зручне кріплення, просте налаштування, інтуїтивне управління. Все, що потрібно для відеоспостереження. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Д
Дарина Гончар

Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.

Відповісти