Р
Ростислав Коваленко

Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює 8 годин.

Відповісти
А
Андрій Титов

Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.

Відповісти
Д
Дарина Коваленко

Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.

Відповісти
Г
Горислава Хільченко

Рекомендую цю систему, хороший варіант. Все супер, рекомендую!

Відповісти
І
Ірина Луценко

Професійна система за доступною ціною. Легко інтегрується з іншим обладнанням. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Відповісти