Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює 8 годин.
Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.
Встановив на дачі. Зимою при мінусовій температурі працює без проблем. Батарейки не сідають швидко.
Професійна система за доступною ціною. Легко інтегрується з іншим обладнанням. Рекомендую! Все супер, рекомендую!