Відмінна деталізація, розпізнає номери автомобілів з 15 метрів. Для парковки ідеально.
Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Перейшов на нову камеру. Різниця колосальна! Налаштування просте, інтерфейс зрозумілий. Дякую за консультацію! Дуже добре, майже ідеально!