В
Владислав Юрчук

Відмінна деталізація, розпізнає номери автомобілів з 15 метрів. Для парковки ідеально.

Відповісти
І
Іоанн Філоненко

Функціонал повністю влаштовує. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Д
Діана Антонюк

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти
А
Антип Юрченко

Перейшов на нову камеру. Різниця колосальна! Налаштування просте, інтерфейс зрозумілий. Дякую за консультацію! Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
І
Ілля Бойко

Камера має функцію тривожного входу/виходу, можна підключити датчики.

Відповісти