С
Степанида Єременко

Камера працює без нарікань, виконує свої функції. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Павлина Лобода

Встановив на об'єкті, працює дистанційно без проблем. З будь-якої точки можу подивитися що відбувається. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Г
Гліб Бондаренко

Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.

Відповісти
Ф
Феофіл Рудик

Камера має гарні характеристики, вдень і вночі все видно. Все супер, рекомендую!

Відповісти