Камера працює без нарікань, виконує свої функції. Все супер, рекомендую!
Встановив на об'єкті, працює дистанційно без проблем. З будь-якої точки можу подивитися що відбувається. Добре, але є над чим працювати.
Вночі бачить як вдень! ІЧ-підсвітка потужна, дальність велика. Рекомендую для охорони території.
Камера має гарні характеристики, вдень і вночі все видно. Все супер, рекомендую!