Т
Тит Козлов

Якість зображення на висоті. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ч
Чайка Жур

Камера не боїться негоди, працює в різних умовах. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
Г
Герасим Павлюк

Якість картинки відмінна, кольори насичені, все видно чітко. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Павло Шматко

Вночі бачить відмінно, все видно. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
В
Вілена Яцик

Захист хороший, пил не потрапляє всередину. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти