Брав для прокладки мережі в офісі. Кабель зручний в монтажі, обжимається легко, тримає сигнал відмінно. Рекомендую!
Вита пара реально мідна, вага бухти відповідає. Продавці чесні, дякую!
Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.
Замовляв декілька бухт, всі однакової якості. Стабільність радує. Все супер, рекомендую!
Кабель використовую для мережі, швидкість тримає ідеально. Все супер, рекомендую!