С
Сава Ющенко

Камера працює, все показує. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Валентина Титов

Камера справляється з задачами. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Л
Лариса Коваленко

Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.

Відповісти
Г
Гаспар Яремчук

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для зовнішнього спостереження ідеальний варіант. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Р
Раїнка Алексєєв

Рекомендую до придбання, не пошкодуєте. Все супер, рекомендую!

Відповісти