О
Ольга Вдовиченко

Захист від негоди працює, перевірено. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Н
Неоніла Дорошенко

Нічний режим вмикається автоматично, перехід плавний. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Т
Тимофій Щербаков

Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Відповісти
К
Кузьма Максимюк

Камера має функцію anti-glare, відблисків майже немає, картинка чітка.

Відповісти
Ю
Юлія Лобода

Камера має всі необхідні функції. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти