Записує звук синхронно з відео, немає затримки.
Камера сподобалась, все добре. Все супер, рекомендую!
Камера працює бездоганно вже 3 місяці. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна, кріплення зручне. Брав для офісу, тепер планую докупити ще.
Працює тихо, не створює шуму. Все супер, рекомендую!
Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!