Ч
Чарівна Вакуленко

Камера якісна, варта своїх грошей. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Н
Ніка Мельник

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
Ж
Житомира Нестерук

Камера має вбудований мікрофон, звук записується чітко. Важливо для моїх задач. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Миролюба Дмитрук

Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!

Відповісти
А
Анна Тимошенко

Відмінна деталізація, розпізнає номери автомобілів з 15 метрів. Для парковки ідеально.

Відповісти