М
Мартин Цюпа

Товар сподобався. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Ф
Феогност Морозов

Все чудово, дякую. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Г
Гліб Ващенко

Рекомендую магазин, хороший сервіс. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Я
Ядвіга Франко

Замовлення прийшло швидко, пакування міцне. Все ціле та працює. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Ш
Шипшина Вакуленко

Товар хороший, ціна приємна. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти