Працює з різними пристроями, зручно. Добре, але є над чим працювати.
Записує звук синхронно з відео, немає затримки.
Працює тихо, не створює шуму. Все супер, рекомендую!
Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Камера перевершила очікування. Деталізація відмінна навіть на відстані. Підсвітка працює ефективно, що важливо для нічної зйомки. Все супер, рекомендую!