Я
Ярополк Сорокін

Камера має гарні характеристики, вдень і вночі все видно. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Г
Геннадій Толочко

Якість збірки хороша, все підігнано добре. Все супер, рекомендую!

Відповісти
З
Зореслава Коваленко

Працює відмінно, ніяких проблем. Все супер, рекомендую!

Відповісти
У
Улян Щербак

Все працює як треба, без проблем. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Д
Данило Іщенко

Якісний корпус, ущільнювачі, захист від вологи реальний. Пройшла негоду без проблем. Все супер, рекомендую!

Відповісти