Встановив на об'єкті, працює дистанційно без проблем. З будь-якої точки можу подивитися що відбувається. Все супер, рекомендую!
Брав комплект з двох камер. Обидві працюють стабільно, жодного збою за півроку. Рекомендую магазин!
Нічний режим вмикається автоматично, перехід плавний. Все супер, рекомендую!
Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
Додаток підтримує сповіщення, оперативно дізнаюся про події. Дуже добре, майже ідеально!