Л
Леонтій Ющенко

Встановив на об'єкті, працює дистанційно без проблем. З будь-якої точки можу подивитися що відбувається. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Я
Яна Коваленко

Брав комплект з двох камер. Обидві працюють стабільно, жодного збою за півроку. Рекомендую магазин!

Відповісти
Щ
Щедринка Шинкаренко

Нічний режим вмикається автоматично, перехід плавний. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Вадим Клименко

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти
У
Устимка Федорчук

Додаток підтримує сповіщення, оперативно дізнаюся про події. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти