Прокладав 200 метрів по вулиці. Кабель витримав і дощ, і сніг, за 3 місяці жодних нарікань. Якість на висоті!
Оболонка з поліетилену низького тиску, витримує перепади температур від -40 до +70.
Кабель якісний, з хорошим матеріалом. Це важливо для довгої експлуатації. Продавці чесно розповіли про характеристики. Все супер, рекомендую!