І
Ізабелла Калита

Камера працює без нарікань, виконує свої функції. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ф
Федір Шевчук

Професійна камера за адекватну ціну. Використовую для складу, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне.

Відповісти
У
Услада Кравченко

Камера має вбудований мікрофон, звук записується чітко. Важливо для моїх задач. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ф
Феофанія Вареник

Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Все супер, рекомендую!

Відповісти
К
Катерина Федоришин

Зручне кріплення, просте налаштування, інтуїтивне управління. Все, що потрібно для відеоспостереження. Все супер, рекомендую!

Відповісти