У
Устим Юхименко

Кут огляду хороший, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Д
Досифей Євтух

Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!

Відповісти