Щ
Щирка Герасименко

Якість зйомки на високому рівні. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
С
Семен Щербина

Камера чутлива, деталізація хороша. Все супер, рекомендую!

Відповісти
І
Ігнат Черненко

Камера справляється з задачами. Все супер, рекомендую!

Відповісти
С
Світляна Мірошник

Якісний корпус, ущільнювачі, захист від вологи реальний. Пройшла негоду без проблем. Все супер, рекомендую!

Відповісти
М
Митрофан Гаврилюк

Всі заявлені характеристики підтвердились. Все супер, рекомендую!

Відповісти