Г
Гануся Розум

Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!

Відповісти
В
Варфоломій Федюк

Камера працює як годинник, без збоїв. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
Д
Дарина Сидоренко

Камера має широкий динамічний діапазон, деталі видно і в тіні, і на світлі.

Відповісти
Є
Євстахій Бєлов

Працює відмінно, ніяких проблем. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Л
Лавр Алексєєв

Якість збірки хороша, все підігнано добре. Все супер, рекомендую!

Відповісти