Кут огляду достатній, все необхідне потрапляє в кадр. Все супер, рекомендую!
Камера працює як годинник, без збоїв. Дуже добре, майже ідеально!
Камера має широкий динамічний діапазон, деталі видно і в тіні, і на світлі.
Працює відмінно, ніяких проблем. Все супер, рекомендую!
Якість збірки хороша, все підігнано добре. Все супер, рекомендую!