Л
Лілія Павленко

Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.

Відповісти
Н
Ніна Максимюк

З камерою йшов докладний посібник, встановив все сам за годину.

Відповісти
О
Олеся Черкашин

Живлення зручне, мінімум проводів. Дуже добре при монтажі. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ю
Юраслава Василенко

Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Г
Гордана Черняк

Додаток працює добре, сповіщення приходять. Все супер, рекомендую!

Відповісти