Камера працює при температурі -20, перевірено цієї зими. Жодних збоїв.
З камерою йшов докладний посібник, встановив все сам за годину.
Живлення зручне, мінімум проводів. Дуже добре при монтажі. Все супер, рекомендую!
Все працює, все подобається, дякую. Все супер, рекомендую!
Додаток працює добре, сповіщення приходять. Все супер, рекомендую!