О
Огняна Рудич

Камера не підводить, працює завжди. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
Р
Роман Михайлов

Брав комплект з двох камер. Обидві працюють стабільно, жодного збою за півроку. Рекомендую магазин!

Відповісти
К
Калина Мельник

Все працює як треба, без проблем. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Г
Горислава Житник

Захист від негоди працює, перевірено. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ф
Феогност Худобяк

Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти