Перейшов з аналогової на IP-камеру. Різниця колосальна! Налаштування просте, інтерфейс зрозумілий. Дякую за консультацію!
Камера працює з будь-яким ПК через браузер, не треба встановлювати додатки.
Встановив на об'єкті, працює дистанційно без проблем. З будь-якої точки можу подивитися що відбувається. Все супер, рекомендую!