Камера має хороший захист, встановив просто неба, негода не страшна. Рекомендую! Все супер, рекомендую!
Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.
Професійна камера за адекватну ціну. Використовую на об'єкті, картинка чиста, кольори природні. Доставка швидка, пакування надійне. Все супер, рекомендую!