Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється. Все супер, рекомендую!
Встановив на фасаді будинку. За 2 місяці експлуатації жодних нарікань, дощ та сніг не страшні. Якість картинки чудова.
Якість збірки на висоті, корпус надійний, захист хороший. Встановив на вулиці, погодні умови витримує без проблем. Дуже добре, майже ідеально!