П
Полумна Руденко

Камера працює як годинник, без збоїв. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Т
Тит Чечель

Брав комплект з кількох камер. Всі працюють стабільно, жодного збою за час використання. Рекомендую магазин! Все супер, рекомендую!

Відповісти
Я
Яна Алексєєв

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
Ф
Феофан Івченко

Камера має всі необхідні функції. Все супер, рекомендую!

Відповісти
А
Антоніна Нечай

Кольори природні, автоматика працює правильно. Все супер, рекомендую!

Відповісти