В
Венедикт Юзьків

Реєстратор сподобався, буду брати ще. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ю
Юрій Морозов

Меню зручне, інтуїтивно зрозуміле, розібрався без інструкції.

Відповісти
Ш
Шумка Фролов

Брав для дому, підключив камери. Працює стабільно, жодних збоїв. Інтерфейс зрозумілий навіть для новачка. Все супер, рекомендую!

Відповісти