А
Анна Онищенко

Камера працює бездоганно вже кілька місяців. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна. Брав для об'єкта, тепер планую докупити ще. Все супер, рекомендую!

Відповісти
К
Крістіна Тимошенко

Енергоспоживання невелике, блок живлення не гріється.

Відповісти
Т
Терентій Щербань

Камера працює стабільно, жодних збоїв за час використання. Все супер, рекомендую!

Відповісти
С
Семен Ващенко

Камера має відмінну кольоропередачу, навіть в сутінках кольори природні. Задоволений покупкою на всі 100%!

Відповісти
Ж
Жасмин Лисенко

Всі заявлені характеристики підтвердились. Все супер, рекомендую!

Відповісти