М
Мануїл Супруненко

Дуже задоволений, буду брати ще. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Я
Ядвіга Франко

Камера працює бездоганно вже кілька місяців. Ніяких нарікань, якість збірки відмінна. Брав для об'єкта, тепер планую докупити ще. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
В
Ванда Уманець

Камера має всі необхідні функції. Все супер, рекомендую!

Відповісти
К
Костянтин Забужко

Відмінна деталізація, розпізнає об'єкти добре. Для різних задач ідеально. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Г
Григорій Сердюк

Кольори природні, автоматика працює правильно. Все супер, рекомендую!

Відповісти