Брав для квартири. Компактна, не псує інтер'єр, при цьому надійна. Можливість керування з телефону дуже зручна.
Встановив охоронну сигналізацію в гаражі. Датчики спрацьовують чітко, хибних спрацьовувань немає. Дякую за допомогу!
Централь з підтримкою GSM, сповіщення на телефон навіть при відключенні інтернету.
Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює 8 годин.