М
Максим Марченко

Централь має вбудований акумулятор, при збоях живлення працює 8 годин.

Відповісти
П
Парфен Угринович

Система має резервне живлення, при відключенні світла працює. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Р
Руслан Алексєєв

Сигналізація працює вже півроку без нарікань. Датчики чутливі, але хибних спрацьовувань немає. Дуже задоволений!

Відповісти
О
Олександр Козак

Мобільний додаток має зручний інтерфейс, можна керувати кількома об'єктами.

Відповісти
С
Сильвестр Яцишин

Датчики спрацювали, спрацювання точне. Дуже задоволений! Все супер, рекомендую!

Відповісти