С
Стефанія Хилько

Камера хороша, рекомендую всім. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Петро Піддубний

Якісний корпус, ущільнювачі, захист від вологи реальний. Пройшла негоду без проблем. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
Я
Яна Соколов

Камера має функцію тривожного входу/виходу, можна підключити датчики.

Відповісти
П
Полумна Щербій

Працює тихо, не створює шуму. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Л
Любов Ярмоленко

Функціонал повністю влаштовує. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти