І
Ігор Антонюк

Кут огляду 120 градусів, перекриває велику територію. Менше камер потрібно для об'єкта.

Відповісти
О
Овдій Юзва

Перейшов на нову камеру. Різниця колосальна! Налаштування просте, інтерфейс зрозумілий. Дякую за консультацію! Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Г
Горислава Волошин

Камера має хорошу оптику, відблисків майже немає, картинка чітка. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Пилип Левченко

Камера працює як годинник, без збоїв. Добре, але є над чим працювати.

Відповісти
Л
Лев Соколов

Камера працює з будь-яким ПК через браузер, не треба встановлювати додатки.

Відповісти