Взяв з підтримкою PoE, дуже зручно - не треба тягнути окреме живлення до камер. Все працює стабільно.
Взяв з підтримкою PoE, дуже зручно - не треба тягнути окреме живлення до камер. Все працює стабільно.
Якість збірки відмінна, корпус металевий, охолодження продумане. Працює тихо, не гріється. Рекомендую!
Реєстратор має два мережевих порти, можна розділити трафік. Для офісу ідеально.
Дуже задоволений співвідношенням ціни та якості. Все супер, рекомендую!