С
Семен Носенко

Встановив на фасаді. За час експлуатації жодних нарікань, опади не страшні. Якість картинки чудова. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Є
Єфросинія Чечель

Дуже задоволений покупкою, все працює як треба. Все супер, рекомендую!

Відповісти
П
Панкратій Німченко

Функціонал повністю влаштовує. Все супер, рекомендую!

Відповісти
Ж
Ждан Тимченко

Рекомендую до придбання, не пошкодуєте. Дуже добре, майже ідеально!

Відповісти
Г
Григорій Петренко

Камера видає чітку картинку навіть при слабкому освітленні. Для вуличного спостереження ідеальний варіант.

Відповісти